Na co zwrócić uwagę przy wyborze nowego abonamentu telefonicznego?

Wybór odpowiedniego abonamentu telefonicznego nigdy nie należy do łatwych zadań. W końcu to usługa, której nie zmieniamy co miesiąc. Coraz więcej operatorów stara się przekonać nas do własnej oferty, ale czy faktycznie to, co widzimy w reklamie czy na ulotce promocyjnej jest całkowicie zgodne z prawdą? O tym przekonamy się dopiero po podpisaniu umowy.

Znacznie łatwiej będzie przejść przez proces wnikliwej analizy nieco wcześniej, gdy dopiero poszukujemy takiego dostawcy, który z jednej strony zapewnia pełną transparentność swojej oferty, a z drugiej posiada warunki, które nam, jako użytkownikom, najzwyczajniej w świecie pasują. Na co więc warto zwrócić uwagę, szukając nowej oferty abonamentu? Trzy podstawowe kryteria to:

  • Nieograniczony dostęp do darmowych rozmów telefonicznych,

  • Duży pakiet internetowy w niskiej cenie,

  • Elastyczne warunki współpracy w oparciu o umowę bezterminową. 

Czy jakiś operator spełnia wszystkie trzy wymogi, o których pomyśli świadomy konsument? Odpowiedź może być tylko jedna - operator OTVARTA.

Darmowe rozmowy - podstawa dobrej oferty

Zacznijmy od tego, do czego chyba wszyscy już się przyzwyczailiśmy w dobie tak dużej dostępności do usług telekomunikacyjnych. Mowa oczywiście o nielimitowanych, darmowych rozmowach telefonicznych i SMSach. Dzisiaj wielu z nas w komunikacji prywatnej i służbowej polega na popularnych komunikatorach internetowych, jednak wciąż rozmowy telefoniczne stanowią jeden z najważniejszych filarów naszego porozumiewania się - z kontrahentami biznesowymi, przyjaciółmi czy rodziną, która nie przywykła do aktywnego korzystania z internetu. 

OTVARTA w swojej ofercie proponuje kilka pakietów abonamentowych, które uwzględniają nielimitowane rozmowy i SMSy. Co to znaczy? Że znana od początku cena miesięcznej opłaty nie zmieni się bez względu na to, jak dużo będziemy rozmawiać przez telefon. Czy taki abonament jest drogi? W żadnym wypadku. Wariant O! Korzystna! 5G! to bezpłatne rozmowy i wiadomości tekstowe w cenie zaledwie 18.99 złotych miesięcznie

Limit internetu dopasowany do naszych potrzeb

Czas na kluczowy dla wielu z nas element oferty abonamentu telefonicznego, jakim jest pakiet internetowy. Dzisiaj nikt nie wyobraża sobie, by korzystać ze smartfona jedynie w trybie offline. Internet jest nam potrzebny zawsze i wszędzie - w szkole, na zakupach, podczas urlopu czy w trakcie odpoczynku na kanapie w salonie. 

Każdy, kto z internetu w telefonie korzysta nie od dzisiaj, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak frustrująca jest informacja o wykorzystaniu pełnego limitu internetowego przewidzianego w naszej ofercie. To bardzo utrudnia, a w skrajnych sytuacjach uniemożliwia normalne korzystanie ze smartfona do przykładowego nawigowania podczas trasy lub bycia na bieżąco z mediami społecznościowymi poza domem. 

Oferta operatora OTVARTA uwzględnia możliwość wyboru takiego wariantu, który naszym zdaniem spełni nasze oczekiwania. Korzystamy z internetu w telefonie w bardzo ograniczony sposób? 2 GB w najtańszym wariancie za 9.99 złotych będzie wystarczające. Potrzeba nam kilkudziesięciu gigabajtów, by być spokojnym o możliwość pełnego korzystania z telefonu w trakcie miesiąca? A zatem O! Luzacka! 5G! z 31 GB będzie strzałem w dziesiątkę. A może zależy nam na ciągłym trybie online i nie wyobrażamy sobie życia bez dostępu do wszystkich zasobów internetu? W takim razie postawmy na wariant O! OGROMGIGA! 5G!, który zapewnia aż 100 GB miesięcznego limitu w atrakcyjnej cenie 39.99 złotych miesięcznie

Umowa na czas nieokreślony

O czym jeszcze warto myśleć, wybierając nowy abonament telefoniczny? O długości umowy. To kwestia, na którą na szczęście coraz częściej zwracamy uwagę, mając w pamięci nieuczciwe zapisy w umowach, które lata temu wiązały nas współpracą z jednym czy drugim operatorem na aż 36 miesięcy.

Dzisiaj wprawdzie takie umowy nie są już legalne, jednak operatorzy wciąż stosują roczne i dwuletnie umowy na czas określony, co sprawia, że potencjalna chęć wypowiedzenia jej wiąże się z koniecznością zapłacenia kary umownej. Czy w takich warunkach chcemy cieszyć się dostępem do atrakcyjnej oferty abonamentu telefonicznego? Z pewnością nie.

Wie o tym także OTVARTA, która stawia na przejrzystość oferty i gwarantuje brak takich sztywnych ram współpracy. Bez względu na to, jaki wariant abonamentu jest dla nas interesujący, umowa zawsze będzie podpisywana na czas nieokreślony. Oznacza to, że w każdym momencie możemy z uwzględnieniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia zrezygnować z oferty lub przejść na inny, lepiej dopasowany do naszych potrzeb wariant abonamentu. Ta elastyczność, tak bardzo doceniana przez dotychczasowych klientów OTVARTA, to jeden z najważniejszych argumentów przemawiających za współpracą z tym operatorem. 

OTVARTA - wszystko czego potrzebujesz od abonamentu telefonicznego

Operator OTVARTA to zdaniem niezależnych rankingów jeden z tych dostawców usług telekomunikacyjnych, który łączy w sobie doskonałą relację ceny do jakości usług. Każdy z nas, spoglądając na nowe oferty różnych operatorów, zastanawia się, czy faktycznie łączy ona w sobie wszystkie 3 cechy - darmowe rozmowy, duży limit GB internetu i elastyczne warunki współpracy.

Zawsze możemy mieć pewność, że OTVARTA zapewnia nam każdy z tych elementów w konkurencyjnej cenie. Jeśli więc stoimy przed wyborem nowej usługi telekomunikacyjnej, czas postawić na OTVARTA.